Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Політична провокація". Савченко розповіла, як вигадувала сюрреалістичні ідеї теракту для агента з АП

За словами нардепа, був також сценарій ліквідації влади під час пишного святкування дня народження Турчинова.

Нардеп Надія Савченко розповіла, що вигадувала плани здійснення теракту у центрі Києва спеціально для запису агента Банкової, щоб влада була готова до таких подій.

Про це вона заявила під час брифінгу.

"Важливо було завести цю ситуацію максимально далеко, для правдоподібності. Я знала про кожен крок, який стежиться за мною. Я дійсно малювала карти, так само ви побачите пару відео. Одне, яке зробив об'єкт А, - як виглядає купол Верховної Ради і наскільки він вразливий. Друге відео, яке зробила я, - як виглядає купол зсередини і наскільки він вразливий. Все, що треба зрозуміти - те, що видається повним абсурдом, влада сприймає за серйозне. Чому? Тому що, якщо можливий абсурд в політиці, то він можливий і в реальному житті", - сказала Савченко.

За її словами, об’єкту А було цікаво нотувати все, що вона робила і говорила, тому нардеп почала створювати сюрреалізм.

"Сюрреалізм полягав не тільки, як Луценко розповідав, у гранатах у різні боки і мінометі по куполу. Я розповідала всі можливі і неможливі операції знищення влади. Моїм завданням було створювати цю абсурдну ситуацію, щоб ЗСУ про це чули, щоб вони гуділи, щоб "об'єкти В, Ж, З, Є починали розуміти, як вони можуть зробити це без мене. Ці ідеї повинен був фіксувати об’єкт А. Фіксувати і передавати, щоб можна було скласти оцю політичну провокацію, яка наразі трапилася", - зазначила Савченко.

Також нардеп розповіла, що об’єкт А додавав свої сценарії.

"Він пропонував приїхати на день народження Турчинова (секретар РНБО - прим. ред.), що проходить десь там в кінці березня, де збирається уся політична верхівка, де дуже пишно в такий складний для України час святкують чиновники. Ми розробляли схеми, де, як і якими методами можна ліквідувати верхівку влади", - резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше Савченко розповіла про замовлення АП на її фізичну ліквідацію. Її сестра Віра особисто розбиралася з ситуацією.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у слідства є незаперечні докази того, що нардеп Надія Савченко особисто планувала теракт у Верховній Раді. Він також подав до парламенту подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт політика.

Раніше Верховна Рада виключила депутата Надію Савченко з Комітету з питань національної безпеки та оборони.

Своєю чергою Савченко написала скаргу на Луценка та попросила Порошенка звільнити генпрокурора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції