Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Політики розпитують про можливість потрапляння до партії Зеленського – Коломойський

Бізнесмен стверджує, що цікавих багато, але прізвище назвав тільки одне.

Українські політики у приватних розмовах розпитують про партію Володимира Зеленського "Слуга народу" та можливість долучитися до неї. Про це розповів підприємець Ігор Коломойський в інтерв’ю BIHUS info.

Прізвище при цьому бізнесмен озвучив тільки одне, і те в жартівливому контексті. "Антон Яценко мені дзвонив і питав: а можна бути новим обличчям – я пластичну операцію зроблю", - зі сміхом розповів Коломойський. Водночас він додав, що "всі телефонують періодично", бо "всіх же хвилює майбутнє".

ВідеоВакарчук та партія "Слуга народу": за кого готові проголосувати українці на наступних виборах

Результати соціологічного опитування оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології. Якби президентські вибори відбувались зараз, то найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко – 8%. Скласти їй компанію в другому турі можуть Анатолій Гриценко, Олег Ляшко, Петро Порошенко. Щодо парламентських виборів, то серед партій, які прохідний бар'єр, з'явились Блок Святослава Вакарчука та партія "Слуга Народу".

Вакарчук та партія "Слуга народу": за кого готові проголосувати українці на наступних виборах

При цьому більше конкретних прізвищ Коломойський у цьому контексті не називав. "Ну, із "Відродження" мінімум половина складу зателефонувала. Із БПП ніхто не дзвонив. Від Тимошенко ніхто не дзвонив. Із "Укропу" навіть ніхто не дзвонив. Шевченко тільки питав, яка буде система виборів", - розповів він.

Як повідомлялося, Коломойський назвав прізвища посадовців, яким би довірив найвищі державні посади в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції