Політолог розповів, хто ще півроку тому почав просувати у США "мирні плани" щодо України

Дата публікації
Політолог розповів, хто ще півроку тому почав просувати у США "мирні плани" щодо України

ТСН.ua

Тарас Березовець зауважив, що пропозиції, які нині з'являються у так званих мирних планах авторства Пінчука, Артеменка та інших, висувалися ще за Обами.

Російські лобісти у США почали просувати "мирні плани" щодо України влітку 2016 року, ще за президентства Барака Обами.

Про це в інтерв'ю "ТСН.Тиждень" розповів політтехнолог Тарас Березовець, посилаючись на дані своїх джерел у Конгресі США.

"Почув від своїх співрозмовників у Конгресі, що російські лобісти дуже активно ходять по урядових структурах - Державний департамент, Білий дім, Конгрес - з цими самими пропозиціями", - повідомив Березовець, додавши, що ці пропозиції озвучував в тому числі Андрій Костін, директор-розпорядник одного з найбільших російських державних банків ВТБ.

Причому пропозиції росіян повторювали нинішні "мирні плани", які з'являються наче гриби після дощу. Усі їх об'єднують три головні складові: легалізація Криму, скасування антиросійських санкцій, ситуація щодо Донбасу.

Варіант "порятунку": реакція політиків та Кремля на скандальний план Артеменка

Варіант "порятунку": реакція політиків та Кремля на скандальний план Артеменка

Пізніше, додав Березовець, російські лобісти почали розмовляти вже з представниками виборчого штабу тоді ще кандидата в президенти Дональда Трампа.

"На чому погорів колишній радник президента з питань нацбезпеки Майкл Флінн? На тому, що він вів саме ці розмови з послом РФ у Вашингтоні Сергієм Кисляком", - розповів український політолог.

Читайте більше в інтерв'ю з Тарасом Березовцем: Україна може зацікавити Трампа відправкою своїх військ на боротьбу з ІДІЛ

Нагадаємо, що останнім часом різні відомі і не дуже особи почали озвучувати свої пропозиції щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Останнім з таких документів став план Костянтина Килимника, який раніше працював на сумнозвісного Пола Манафорта. Манафорт працював головою виборчого штабу Трампа, проте був змушений звільнитися через скандал, що виник через звинувачення у зв'язках з Росією.

Наступна публікація