Політологи вважають повернення Медведчука воскресінням "політичного динозавра"

Дата публікації
Перегляди
3938
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Політологи вважають повернення Медведчука воскресінням "політичного динозавра"

На думку експертів, Медведчук конкуруватиме за проросійськи налаштованих виборців

Колишньому лідеру СДПУ(о) та екс-керівнику адміністрації Леоніда Кучма пророкують місце серед нових, "альтернативних" політиків проросійського спрямування.

Віктор Медведчук практично не давав інтерв'ю і навіть не з'являвся на публіці рівно шість років - з 29 березня 2006 року. Тоді, після невдалих виборів до парламенту блоку "НЕ ТАК!" за участю його партії СДПУ (о), політик склав із себе обов'язки глави партії і пішов у глибоке "підпілля", пише "Комсомольська правда в Україні".

"Якщо Медведчук вирішив йти в Раду зі своїм власним партійним проектом, то він вже запізнився", - коментує повернення екс-лідера об'єднаних соціал-демократів директор Центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко.

"Тепер йому як "політичного динозавру" доведеться йти в Раду в якості мажоритарника", - вважає експерт.

Фесенко гадає, що Медведчук буде пропагувати вступ України до Євразійського союзу. З такою думкою згоден і директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Він може запустити новий політпроект, розрахований на російськомовне населення сходу і півдня країни", - додав він.

"Медведчук добре розуміє, що нинішні вибори в Раду – захід старої політичної епохи. І він постарається зайняти нішу серед нових, альтернативних, проектів. А впливовості він не розгубив: у нього розгалужені зв'язки в Україні та Росії – Медведчук має родинні зв'язки навіть з самим Путіним", - нагадав Карасьов.

Медведчук повертається в політику

Медведчук повертається в політику

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3938
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація