Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Польща зазвучала в унісон з авторитарною Росією", - В'ятрович про заборону в'їзду до Польщі

МЗС Польщі склало таємний список українців, яких не пускатимуть до своєї країни.

Польща заборонила в'їзд до своєї країни голові Українського інституту національної пам'яті Володимиру В'ятровичу.

Про це з посиланням на джерела пише польське видання Dziennik.

"Вже кілька років є персоною нон-ґрата в Росії. Нині, кажуть, отримав заборону в'їзду в Польщу. Мене більше непокоїть не обмеження власного пересування, а те, що демократична Польща зазвучала в унісон з авторитарною Росією", - написав В'ятрович на своїй сторінці у Facebook.

Перед цим міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський сказав, що його відомство складає перелік українських чиновників, яким заборонять в’їзд до Польщі. Офіційно жодних прізвищ не називалося. У МЗС зазначили, що, мовляв, ті, кому заборонили в'їзд до країни, дізнаються про це безпосередньо на кордоні.

"Очевидно, Польща буде копіювати дії Росії, коли про заборону на в’їзд я дізнався на кордоні. В будь-якому разі, найближчим часом я до Польщі не збираюся. А у цій ситуації найбільше турбує синхронність дій Росії та Польщі",- сказав В'ятрович у коментарі "Європейській правді".

Нагадаємо, на тлі жорстких заяв з боку представників польської влади на адресу України президент Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання консультаційного комітету президентів України та Польщі.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вважає неприйнятним, що люди з антипольськими поглядами посідають важливі місця в українській політиці, і чекає від Порошенка виправлення цієї ситуації.

У МЗС України заявили, що в українській владі немає політиків з антипольськими настроями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції