Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польське видавництво пояснило "російський" Крим на карті Європи

Видавництво зупинило продаж карти.

Польське видавництво "Studio PLAN" вибачилося за зображення півострову Крим на картах Європи у складі Росії.

Про це із посиланням на лист директора видавництва повідомили у прес-службі посольства України у Польщі.

"Ми не мали на меті неправильне зображення територіальної приналежності Криму. Це була помилка, в якій я, як керівник видавництва, зізнаюся і хочу її виправити", - йдеться у листі.

За словами директора, наразі продаж карти із "російським" Кримом вже зупинено, а також було знято карту у електронній версії на сайті видавництва.

"Дякуємо за доречне зауваження і перепрошуємо за цю ситуацію. У вівторок, найпізніше в середу, на нашій сторінці в мережі Інтернет розмістимо наше спростування", - запевнив він.

Зазначимо, нещодавно польське видавництво "Studio PLAN" видало політичну карту Європи, у друкованій версії якої Крим вказаний територією Росії, а в електронній зазначено, що півострів є спірною територією.

Нагадаємо, що на новорічні свята Coca-Cola і Pepsico (виробник напою Рерѕі) на своїх сайтах та пабліках у соціальних мережах опублікували карту Росії, до складу якої домалювали Крим.

Такі дії викликали хвилю обурення та заклики українців масово бойкотувати компанії. Однак, пізніше 6 січня представники компанії Coca Cola офіційно вибачилися перед Україною за карту.

У тексті офіційного листа йдеться про те, що карту намалювало незалежне рекламне агентство без погодження з Coca Cola, проте компанія бере на себе всю відповідальність за цей акт. Наголошується, що компанія негайно видалила згадану публікацію, як тільки отримала інформацію про цю ситуацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції