Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польського депутата вигнали з партії та погрожують прокуратурою за "кнопкодавство"

Депутат визнала свою провину. 

У Польщі покарали депутата, який порушив правила голосування, вигнавши її із фракції. Про це пише "Укрінформ".

Так, опозиційного депутата Сейму Малгожату Зверцан вигнали із фракції за голосування карткою відсутнього колеги. Окрім того, депутати обіцяють заявити на неї у прокуратуру та вимагають відмінити результати голосування.

При цьому сама депутатка визнала провину та заявила, що не знала, що такі дії протизаконні. Колега Зверцан, карткою якого вона голосувала, наголосив, що сам попросив депутата проголосувати замість нього.

При цьому, дії Зверцар польські юристи оцінили як "інтелектуальну фальсифікацію" або перевищення повноважень. Окрім того, депутат, який дав свою картку для голосування Зверцар може постати перед законом за підбурювання до злочину. Не виключено, що Зверцар доведеться скласти депутатський мандат.

Нагадаємо, вчора, 14 квітня, Верховній Раді депутати від опозиційної партії "Відродження" порушили принципи особистого голосування.

Зокрема, за "кнопкодавством"  піймали нардепів Віктора Бондара та Олександра Пресмана під час голосування за проект постанови №4423 "Про Кабінет Міністрів". При цьому, від "Відродження" за призначення очільником уряду Володимира Гройсмана проголосувало 23 нардепи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції