Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак і Муженко не з'явилися на комітеті Ради з нацбезпеки для розгляду вибухів у Калинівці

Муженко не пояснив свою відсутність.

Міністр оборони Степан Полторак і начальник Генштабу Віктор Муженко не прийшли на засідання комітету Ради з питань нацбезпеки, де мали розглядати питання вибухів у Калинівці на Вінниччині.

Про це на засіданні комітету сказав його голова Сергій Пашинський, передає Українська правда.

"Ми запросили міністра оборони Степана Полторака і начальника Генштабу Віктора Муженка. Вчора Полторак поінформував мене, що він сьогодні він перебуває з робочою поїздкою у Варшаві, від пана Муженка ніякої інформації щодо причин його відсутності ми не отримали", - сказав він.

За словами Пашинського, Генштаб не виконав доручення щодо охорони і збереження складів боєприпасів.

"Раніше ми ухвалили цілу низку рішень: про розосередження складів та арсеналів, про виділення додаткових коштів і ще низку заходів. За півроку Генштабом не було виконано ні одного рішення, яке ми ухвалили", - сказав нардеп.  

Він додав, що Муженко назвав причиною невиконання доручення те, що "Укрзалізниця" не дає вагони для перевезення боєприпасів.

"Згідно зі статутом ЗСУ, начальник Генштабу – це військовослужбовець, який особисто відповідає перед державою за бойову готовність і збереження боєприпасів, техніки, пального та інших матеріальних засобів", - підсумував Пашинський.

Фотогалерея Руїни і пустка: : Reuters показало фото наслідків вибухів в Калинівці (11 фото)

Нагадаємо,  на засіданні комітету з нацбезпеки мали розглянути питання про ситуацію в Калинівці на Вінниччині. 26 вересня близько 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка Вінницької області. Була проведена евакуація жителів Калинівки та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Загалом евакуювали понад 30 тисяч осіб. 

32 тисячі тонн снарядів, 800 мільйонів доларів - стільки вилетіло в повітря. І це - лише попередні офіційні цифри втрат від пожежі на військових складах у Калинівці на Вінничині. Це вже четвертий великий склад боєприпасів, що вибухає. Без жодних наслідків у Міністерстві оборони і Генеральному штабі. 

ВідеоНад Калинівкою досі закрите небо для польотів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції