Полторак оголосив про 256 відсіяних через переатестацію працівників Міноборони

Реформа армійського відомства передбачає перерозподіл повноважень.

Понад дві з половиною сотні працівників Міністерства оборони України не пройшли переатестацію. Про це заявив керівник військового відомства Степан Полторак, пише УНІАН.

За його словами, ці люди не підтвердили свою придатність для подальшої роботи в оборонному відомстві та були звільнені. Крім того, посади втратили й інші люди внаслідок структурної реорганізації. "У міністерстві оборони завершена реорганізація підрозділів апарату. В рамках цих заходів кількість підрозділів було оптимізовано з 25 до 18, а їх чисельність зменшилася майже на 200 осіб", - зазначив міністр.

Полторак наголосив на тому, що частину повноважень міністра оборони було передано його заступникам. А ті делегували повноваження директорам департаментів. При цьому керівник Міноборони підкреслив, що разом із повноваженнями прийняття рішень вниз по вертикалі передана також і відповідальність за результати роботи.

Також у Міноборони назвали головні дисциплінарні проблеми української армії. Серед них - самоходи, крадіжки та вживання алкоголю. У оборонному відомстві зазначають, що з початку року ситуація з дисципліною покращилася.

Потреби у наступній хвилі мобілізації немає

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак. За його словами, на контрактну службу вже перейшли 20 тисяч військовослужбовців. У Міноборони очікують, що далі, кількість охочих служити за контрактом і захищати Батьківщину, щомісяця зростатиме на 5-7 тисяч людей. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: