Полторак подарував Яценюку раритетний пістолет-кулемет, а Турчинову - маузер

Народним депутатам теж дісталася зброя у подарунок.

Глава Міноборони Степан Полторак нагородив зброєю главу уряду Арсенія Яценюка, кількох міністрів, секретаря РНБО та кількох народних депутатів.

Відповідні витяги з наказу Міноборони у Facebook опублікувала журналіст Христина Малазонія.

Так, Яценюка зброєю було нагроджено у травні 2015 року "за визначні заслуги у забезпеченні обороноздатності країни, зміцненні нацбезпеки, зразкове виконання службового обов'язку та виявлені високий професіоналізм, честь і доблесть".

Очільнику Кабміну подарували пістолет-кулемет Томпсон зразка 1928 року та 203 патрони. 

Глава Мін'юсту Павло Петренко та керманич МВС Арсен Аваков також отримали нагродну зброю - кольти М1911, та 84 і 140 патронів відповідно.

Також були нагроджені помічник президента України Олексій Горащенков (7.63 мм пістолет МАУЗЕР К-96 та 73 патрони), голова Державної Казначейської служби Тетяна Слюз (5,45 мм пістолет ПСМ та 8 патронів), Секретар РНБО Олександр Турчинов (7,63 мм пістолет МАУЗЕР К – 96 та 105 патронів).  Окрім того Полторак нагородив себе вогнепалом GLOCK 19 gen в комплекті з 103 патронами.  Зброю отримали і народні депутати: Ігор Кононенко  (9 мм ФОРТ та 15 патронів), Ігор Котвіцький  (11.43 мм пістолет Кольт М1911 та 7 патронів), Сергій Куніцин (7,62 мм пістолет ТТ та 8 патронів), Іван Мирний  (9 мм автоматичний пістолет АПС та 20 патронів). 

Нагадаємо, що раніше російські слідчі заявили, що прем'єр України Арсеній Яценюк в середині 1990-х років воював проти Збройних сил РФ у складі карального загону в Чечні. Про це повідомив глава Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін.

СПИСОК ПОЛТОРАКАНагородна зброя – слабкість високопосадовців, яку вони не афішують. Минулий рік виявився щедрим на под...

Posted by Кристина Малазония on Monday, February 22, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: