Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помічені у листуванні пропагандистки Столярової нардепи відхрестились від співпраці з нею

Втім, знайомства з російською журналісткою не заперечили.

Депутатів, помічених у листуванні з російською пропагандисткою Марією Столяровою, сьогодні просто в сесійній залі ганьбили колеги, йдеться у ТСН.16:45.

Колишню шеф-редакторку програми "Подробности недели" на телеканалі "Інтер" видворили з України за антиукраїнську діяльність. Але повідомлення, знайдені в її зламаній електронній скриньці - в яких вона себе називає Матильдою - знову збурили громадськість проти "Інтера", відомого своєю проросійською позицією.

Протидіяти ворожому медіа-контенту має ухвалений сьогодні попередньо законопроект. Він дає змогу Нацраді з телебачення та радіомовлення штрафувати мовників за порушення правил інформаційної безпеки.

Інструментарій впливу Нацради на теле- і радіопорушників надто куций, вирішили парламентарі. Нині регулятор має право винести два попередження, а далі - автоматично позбавити ліцензії. Проте це робиться у разі дуже суттєвих порушень. Дрібні ж залишаються безкарними. Тому вирішили додати м'якіше покарання - штрафи, які теж слугуватимуть попередженням тим, хто нехтує інформаційною гігієною.

ВідеоБереза про переписку зі скандальною Столяровою: Я не писав їй "чмоки-чмоки"

"Ми вчора розглядали на комітеті ситуацію з телеканалом "Інтер", який в концерті до Дня Незалежності вирізав "Слава Україні" від Олександра Пономарьова. Просто вирізав. Що у цьому випадку має робити Нацрада? Виносити попередження? Чи є для цього достатня підстава? Питання дискусійне", - заявила голова комітету ВР з питань інформбезпеки Вікторія Сюмар.

Троє нардепів-завсідників ефірів телеканалу "Інтер" просто у залі отримали у подарунок по балалайці. Цим вчинком народнофронтівець Юрій Береза вирішив привернути увагу до того, що Борислава Березу, Сергія Капліна та Дмитра Добродомова видворена з України редакторка "Інтеру" Марія Столярова називає своїми проектами та згадує про надання їм піар-послуг.

"Побачивши переписку про те, що це - успішні проекти Російської Федерації, для мене сумно і боляче на це дивитись. Тому від Народного фронту народним бабалаєчникам каналу "Інтер" ми даруємо інструмент, на якому вони повинні працювати", - з трибуни заявив Береза.

Переписка Столярової про нардепів_1

Добродомов підтверджує, що був знайомим зі Столяровою, але зв'язки з нею, як з політконсультантом, заперечує.

"Ми не звертались до російської журналістки! Ми звертались до телеканалу, який розміщав ролики. Ні в якому разі! Ні в якому разі! Ми навіть не знали, хто робить", - запевняє Добродомов.

Від приязних стосунків зі Столяровою, яку видворили за антиукраїнську діяльність, тепер відхрещується і Борислав Береза.

"Не дружба! Я спілкуюсь з багатьма людьми. Я на чай запропоную кому угодно, і вашим редакторам я пропонував", - запевняє Борислав Береза.

Переписка Столярової про нардепів_2

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

ВідеоВерховна Рада попередньо ухвалила законопроект про інформаційну безпеку

Залиште свій коментар

Вибір редакції