Помічник Путіна причетний до злочинів на Майдані - Наливайченко

Дата публікації
Перегляди
8753
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помічник Путіна причетний до злочинів на Майдані - Наливайченко

Наливайченко наполягає на створенні трибуналу для розслідування злочинів на Майдані.

В СБУ є докази причетності Владислава Суркова до розстрілу людей на Євромайдані.

СБУ має докази причетності до злочинів на Євромайдані не тільки колишнього українського керівництва, а й російського. Серед таких чиновників – помічник Володимира Путіна Владислав Сурков.

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

За даними СБУ, Сурков керував снайперськими групами іноземців на Майдані Незалежності в лютому 2014 року. Ці снайпери стріляли як у мітингувальників, так і в співробітників МВС. 

Окрім того, три групи співробітників Федеральної служби безпеки Росії приїжджали до Києва в грудні 2013 - лютому 2014 року і здійснювали організацію та планування розгону активістів Євромайдану.

"В рамках цього провадження (про розстріл активістів) у нас є посади, прізвища, копії паспортів, дати їх в'їзду і виїзду, яким зв'язком вони користувались, в яких приміщеннях знаходились, як радник президента Путіна Сурков ними керував, в яких датах, коли вони забігали до Януковича і так далі", - розповів Наливайченко.

Глава СБУ сказав, що з російською стороною є повна протилежність співпраці у справі про розстріл людей на Євромайдані. Російські спецслужби намагаються приховати злочини колишньої влади та тих, хто з нею співпрацював.

Валентин Наливайченко наполягає, що в Україні має постати трибунал — спеціальна судова палата, яка займалась би притягненням до відповідальності усіх, хто причетний до кривавих подій на Донбасі — чи то громадян України, чи громадян інших держав. За словами головного СБУшника країни, відповідний законопроект вже внесений у парламент.

Нагадаємо, розшукуваний Портнов натякнув, хто дав наказ про кривавий розгін Майдану.

Наливайченко звинувачує помічника Путіна у причетності до подій на Майдані

Наливайченко звинувачує помічника Путіна у причетності до подій на Майдані

Наступна публікація