Кремль і Білий дім узгодили місце та час зустрічі президентів, і вона відбудеться - помічник Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російська та американська сторона продовжують підготовку до зустрічі президентів.

В Кремлі переконані, що президент Росії Володимир Путін все ж зустрінеться з Дональдом Трампом найближчим часом, попри погрози президента США відмовитися від зустрічі.

Про це повідомляє Reuters.

Передбачається, що Путін і його американський колега Дональд Трамп зустрінуться в кулуарах саміту "Великої двадцятки" в Аргентині наприкінці  поточного тижня. Однак в інтерв'ю газеті The Washington Post Трамп пов'язав зустріч з висновками звіту його радників про захоплення Росією трьох кораблів ВМС України.

Попри те, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сказав в середу, що підготовка до зустрічі триває й вона узгоджена.

Кремль і Білий дім домовилися про місце і час зустрічі лідерів Росії і США, від якої чекають початку пошуку шляхів для нормалізації відносин. Про це вже заявив 28 листопада на брифінгу помічник Володимира Путіна із зовнішньої політики Юрій Ушаков.

"Ця зустріч однаковою мірою потрібна обом сторонам. Вона важлива з точки зору розвитку ситуації взагалі в світі. Ця зустріч готувалася з використанням звичайних каналів комунікацій між двома адміністраціями. Виходимо з того, що якщо є якісь міркування, вони повинні бути доведені через згадані канали, а не через ЗМІ. Сторони домовилися про місце і час проведення такої зустрічі ", - сказав журналістам Ушаков.

Він додав, що президенти Росії і США самі виберуть характер і тривалість зустрічі, як і її основні теми.

Ушаков припустив, що розмова Путіна і Трампа буде продовженням переговорів в Гельсінкі. За його словами, темами можуть стати стратегічна стабільність, роззброєння, регіональні проблеми та боротьба з тероризмом: "Президенти торкнуться тем про сирійський конфлікт, іранську ядерну програму, корейську проблему. Не виключено, що останніх подій в районі Керченської протоки".

"І третій елемент: двостороння тематика. Що можна зробити, щоб вивести відносини з глухого кута, почати пошук шляхів до нормалізації двосторонніх відносин ", - сказав Ушаков, додавши, що сторони поки не домовлялися про спільну заяву.

Нагадаємо, що Дональд Трамп погрожував відмовитись від зустрічі з Путіним через російську агресію у Керченській протоці. Також, міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що міжнародні партнери запевнили Україну у активному тиску на Росію під час саміту "Великої двадцятки" 30 листопада – 1 грудня в Аргентині у зв’язку із нападом російських військових кораблів на українські.

ВідеоТрамп погрожує відмовитись від зустрічі з Путіним через російську агресію у Керченській протоці

Дональд Трамп погрожує відмовитись від зустрічі з Путіним через російську агресію у Керченській протоці. Президенти Сполучених Штатів і Росії мали зустрітися в Аргентині на саміті "Великої двадцятки". Однак, після подій у Чорному морі Дональд Трамп заявив в інтерв'ю виданню Washington Post, що йому не подобається російська агресія. 

Трамп погрожує відмовитись від зустрічі з Путіним через російську агресію у Керченській протоці

Залиште свій коментар

Вибір редакції