Помічник Шокіна назвав команду Сакварелідзе "людьми з сумнівним минулим"

У Генпрокуратурі закинули тим, хто вів справу "діамантових прокурорів", сторінками в соцмережах.

Розпорядження про скорочення прокурорів із команди Давида Сакварелідзе не означають звільнення цих слідчих. Про це заявив помічник генерального прокурора Владислав Куценко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, людям, котрі вели справу так званих "діамантових прокурорів", тепер пропонують працевлаштуватися в інших відділах. Однак усіх чекає ретельна перевірка, бо Сакварелідзе нібито набирав команду без неї.

"Люди Давида мають сумнівне минуле. Це загальноєвропейська практика – вивчати соцмережі. От по Опанасенку – їздить на Infiniti", - пояснив Куценко.

Справа "діамантових прокурорів" є найрезонанснішою з тих, що вели підлеглі Сакварелідзе. Вона вже у Голосіївському суді. Але засідання вкотре перенесли, бо прокурори, які тепер ведуть її, забули долучити докази до обвинувального акту.

Підсудні своєї вини не визнають і скаржаться на хронічні хвороби. З останнього засідання вони роз'їжджалися: Шапакін – на пасажирському сидінні позашляховика BMW, Корнієць – за кермом новенького Lexus.

23 березня заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив про "широкомасштабний наступ" на його команду у Генпрокуратурі. За його словами, генеральний прокурор хоче знищити Генінспекцію ГПУ.

Наступного дня стало відомо, що у Генпрокуратурі "скоротили" 17 працівників ліквідованих раніше управління з розслідування кримінальних проваджень стосовно працівників прокуратури та відділу процесуального керівництва, які займалися справою "діамантових прокурорів".

Сам Сакварелідзе оголосив про те, що в усіх членів його команди проведуть обшуки та прослухають телефони. За його словами, ухвали про це вже існують.

У ГПУ звільняють слідчих у справі "діамантових" прокурорів

Слідчі Генеральної прокуратури, які вели справу "діамантових прокурорів", заявляють про те, що їх виживають з ГПУ. Близько десятка співробітників отримали листи про те, що їхні посади скорочують. Сьогодні разом із заступником Генпрокурора Давидом Сакварелідзе вони попросили захисту громадськості.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: