Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помічник Шокіна назвав команду Сакварелідзе "людьми з сумнівним минулим"

У Генпрокуратурі закинули тим, хто вів справу "діамантових прокурорів", сторінками в соцмережах.

Розпорядження про скорочення прокурорів із команди Давида Сакварелідзе не означають звільнення цих слідчих. Про це заявив помічник генерального прокурора Владислав Куценко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, людям, котрі вели справу так званих "діамантових прокурорів", тепер пропонують працевлаштуватися в інших відділах. Однак усіх чекає ретельна перевірка, бо Сакварелідзе нібито набирав команду без неї.

"Люди Давида мають сумнівне минуле. Це загальноєвропейська практика – вивчати соцмережі. От по Опанасенку – їздить на Infiniti", - пояснив Куценко.

Справа "діамантових прокурорів" є найрезонанснішою з тих, що вели підлеглі Сакварелідзе. Вона вже у Голосіївському суді. Але засідання вкотре перенесли, бо прокурори, які тепер ведуть її, забули долучити докази до обвинувального акту.

Підсудні своєї вини не визнають і скаржаться на хронічні хвороби. З останнього засідання вони роз'їжджалися: Шапакін – на пасажирському сидінні позашляховика BMW, Корнієць – за кермом новенького Lexus.

23 березня заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив про "широкомасштабний наступ" на його команду у Генпрокуратурі. За його словами, генеральний прокурор хоче знищити Генінспекцію ГПУ.

Наступного дня стало відомо, що у Генпрокуратурі "скоротили" 17 працівників ліквідованих раніше управління з розслідування кримінальних проваджень стосовно працівників прокуратури та відділу процесуального керівництва, які займалися справою "діамантових прокурорів".

Сам Сакварелідзе оголосив про те, що в усіх членів його команди проведуть обшуки та прослухають телефони. За його словами, ухвали про це вже існують.

Відео У ГПУ звільняють слідчих у справі "діамантових" прокурорів

Залиште свій коментар

Вибір редакції