"Помилка історії". Глава МЗС Литви Лінкявічюс зізнався, як Путін висловлювався про Україну у 2008 році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Путін був негативної думки про Україну ще більше десяти років тому.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс розповів, що президент Росії Володимир Путін називав Україну "штучним утворенням" і "помилкою історії" на засіданні Ради НАТО-Росія у 2008 році.

Про це він заявив під час дискусії "Український шлях до НАТО: досягнення та майбутні перспективи", пише УНІАН у п'ятницю, 7 грудня.

Він згадав про саміт альянсу 2008-го року у Бухаресті (Румунія), на якому "відбувалася велика дискусія та боротьба між двома групами". Одна група країн, зокрема Литва, відстоювали позицію, що Україні і Грузії треба надати план дій щодо членства в НАТО. "Але інші сказали, що ми не можемо це зробити, бо це дуже провокативно. Ми спровокуємо опонентів, і особливо Росію, і що це буде великою проблемою", - сказав глава МЗС Литви.

Лінкявічюс додав, що ті країни, які виступали за надання ПДЧ, були праві, бо пізніше на Південному Кавказі розпочалася війна, і Росія окупувала Південну Осетію та Абхазію.

"Також це нагадує мені про зустріч Ради НАТО-Росія у 2008 році. Це не була відкрита зустріч, але це не буде великим гріхом, процитувати, що сказав президент Путін союзникам НАТО під час Ради НАТО-Росія і цієї зустрічі, намагаючись як завжди вчити та повчати: "З ким ви взаємодієте, з Україною? Це не країна, це штучне утворення, це якась помилка історії, ви знаєте, це ненормально". І усі дивилися один на одного і говорили, про що він говорить", - наголосив він.

"(Члени НАТО) не могли повірити, може незрозуміли щось, але ми були серед небагатьох, хто сказав, ні, він має це на увазі", - наголосив глава МЗС Литви.

Нагадаємо, як розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн, якого називають "головним шпигуном Америки", головна мета глави Кремля Володимира Путіна – відвоювати більшу роль на світовій арені, і така політика загрожує Україні.

Відео В'їзд заборонено: Литва запроваджує санкції проти росіян через агресію у Керченській протоці

В'їзд заборонено: Литва першою з країн Євросоюзу запроваджує санкції через агресію у Керченській протоці. Росіян, які брали участь у захопленні українських кораблів, не пускатимуть до країни. Тамтешнє МЗС уже звернулося до департаменту міграції з проханням внести їх до списку "небажаних осіб". 

В'їзд заборонено: Литва запроваджує санкції проти росіян через агресію у Керченській протоці

Залиште свій коментар

Вибір редакції