Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помилка Порошенка і президентські вибори: про що говорили на з’їзді "Народного фронту" в Києві

Партія Яценюка зібралася для того, аби визначитися з майбутнім.

З’їзді партії "Народний фронт" відбувся в приміщенні "Мистецького арсеналу" в Києві. Рядові члени в кулуарах шукали нагоди сфотографуватися з партійним лідером Арсенієм Яценюком, а чарівні пані пригощали учасників заходу тарталетками, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На зібрання завітав прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який обійнявся з попередником. Зі сцени Яценюк подякував і Петрові Порошенку. "Президент зробив помилку. Що я можу відповісти президенту? Стандартна відповідь в українській політиці: ми переходимо в опозицію, от вам мій кулак. Зараз я хочу відповісти Порошенко: пане президенте! Дякую за досвід", - заявив політик.

ВідеоДепутати з "Народного фронту" заявили, що підуть на вибори-2019

У перших рядах з’їзду зібралися представники чинного уряду, голова парламенту та секретар РНБО. Останній звітував про свою роботу. "Розробляється нова перспективна зброя, створюється повітряний щит України, розробляються ракетні комплекси, які кращі за російські аналоги", - запевнив Олександр Турчинов. А міністр внутрішніх справ додав, що партія готова іти на президентські і парламентські вибори, хоч досі не визначилася з персоналіями кандидатів. "Що стосується президентських виборів, наша політична сила прийматиме в цьому участь і визначиться, якого кандидата буде підтримувати, або висуне свого", - зазначив Арсен Аваков.

Водночас Турчинов запевнив, що висувати свою кандидатуру в президенти не збирається. ”Ви знаєте, я побував на посаді президента, і мені не сподобалось. Величезна відповідальність і, знаєте, відсутність взагалі можливості жити повноцінним життям. І я, чесно кажучи, не отримував задоволення від такої роботи, але, правда, й умови були специфічні. І тому у мене нема бажання знову працювати в такому режимі, коли треба було працювати цілодобово, і фактично і 24-х годин не вистачало, а інакше працювати в таких умовах не можна. Тому нема (бажання, - ред.)”, - сказав Турчинов.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції