Понад 20 млн грн доходів і майже півмільйона доларів готівкою. Що Ляшко вказав у декларації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп купив великий будинок та задекларував виграш у лотерею.

Глава "Радикальної партії" Олег Ляшко заповнив свою декларацію — за документом у нього 20,6 млн гривень доходів і 484 тисяч доларів готівки.

За даними декларації на сайті НАЗК, його зарплата за 2017 рік склала 259,3 тисячі грн, ще 252,8 тисячі — забезпечення депутатської діяльності. 1,8 млн гривень Ляшко отримав як відсотки від вкладів в "Ощадбанку" і банку "Аркада", 571 тисяч — його виграш у лотереї "Фаворит спорт", 1,9 млн гривень — дохід від надання майна в оренду, а 15,9 млн гривень — дохід від відчуження нерухомості.

Лідер "радикалів" задекларував 484 тисяч доларів, 70 тисяч євро і 839 тисяч гривень готівкою. Натомість на його рахунках в "Ощадбанку" — 4,4 млн гривень та 713 тисяч доларів.

Обзавівся Ляшко житловим будинком в елітному Козині під Києвом. Він придбав маєток площею 357 квадратів та земельну ділянку у понад 6,5 тисячі квадратних метрів. Окрім цього, у Ляшка є ще шість земельних ділянок, дві квартири на 95,5 квадратів та офіс в Києві.

В автопарку Ляшка — авто Toyota Prado 2004 року випуску. З минулого року він взяв в оренду Toyota Land Cruiser 2013 року випуску.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман задекларував дохід у сумі в понад 17 мільйонів гривень протягом 2017 року. Дохід глави КМУ за 2016 рік був дещо меншим. Тоді він задекларував  понад 15,8 млн гривень.  

ВідеоНародні обранці назвали суми, які будуть вносити в свої електронні декларації

Депутатам холодить кров заповнювати нові електронні декларації, адже треба знову порахувати свої великі статки. ТСН вимагала чітких сум. Деяким назвати суми у мільйон доларів було дуже важко, але вони розкололися.

Народні обранці назвали суми, які будуть вносити в свої електронні декларації

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції