Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 400 спроб терактів за останні роки. Порошенко розповів про гібридну війну Росії проти України

За словами президента, важливим елементом підривних дій РФ є економічні блокади та ембарго на українські товари.

Росія разом із військовими діями регулярних збройних сил та найманців веде гібридну підривну війну проти України на всіх фронтах.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час наради в Ситуаційному центрі, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми бачимо спроби організації терористичних атак всередині країни, і СБУ за 3,5 роки попередила більше 400 спроб терористичних атак в різних регіонах України", - наголосив він.

За словами Порошенка, значна частина терористів, які були встановлені і затримані, пройшла підготовку у відповідних таборах на території РФ та незаконно анексованого Криму.

"Важливим елементом гібридної війни і російської агресії є економічна війна. Мова йде про блокади й ембарго на постачання українських товарів. Наша торгівля впала в рази і сьогодні складає близько 9% від загального об’єму. Раніше це було більше третини", - додав український президент.

Окремо Порошенко акцентував увагу на практиці брехливих фейкових новин та пропаганди, яку Росія сьогодні використовує в усьому світі, навівши для прикладу початок розслідування проти Russia Today в Британії та закриття мовлення цього ресурсу в США.

Також президент нагадав, що 2014 року першими об’єктами атаки снайперів були передавачі українських телерадіокомпаній в районі проведення військових дій.

Нарада з питань протидії інформаційній агресії РФ

Донесення сигналу українських ЗМІ на Сході – це щеплення проти російської пропаганди. В цьому ключі допомога наших іноземних партнерів, які надали Україні передавачі, не менш важлива, ніж передача нам летальної зброї. Адже це також метод захисту нашої країни від гібридної війни.

Опубликовано Петро Порошенко 19 апреля 2018 г.

Нагадаємо, раніше у СБУ розповіли, коли Росія готує нове військове вторгнення до України.  У Кремлі готують план введення російських військ вже цього року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції