Поплічники одіозного Дульського підтвердили його контакти з Азаровим

Лідера організації "Наждак" підозрюють в антиукраїнській діяльності.

Колишній прем'єр Микола Азаров спростував заяву глави СБУ Василя Грицака про фінансування російською організацією "Комітет порятунку України" акцій підозрюваного в спробах дестабілізації ситуації в Україні лідера угруповання "Наждак" Миколи Дульського. Останнього українські спецслужби називають завербованим ФСБ РФ агентом, який нині переховується у Москві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водночас колишні поплічники Дульського спростовують уже слова Азарова та доводять, що "наждаківець" таки контактує з утікачем-урядовцем. "Дульський приїхав у Москву з метою піаритися на російських каналах. Всерйоз його не сприйняли, але з Азаровим знайшов спільну мову, наскільки я знаю. Фінансує йго не лише Азаров – там є Олійник та інші люди, котрі дають гроші на акції. Коля вихвалявся, що гроші йому давали", - розповів засновник ГО "Наждак" Денис Лотов.

Колишні друзі називають Дульського професійним провокатором, а от сусіди та знайомі – абсолютно нормальним хлопцем, на якого "навішали" якихось незрозумілих провин. Тоді як у СБУ сумнівів в антиукраїнській діяльності чоловіка не мають. "Я не хочу звинувачувати усіх представників "Наждака", які продовжують діяти в Києві, брати участь у громадсько-політичному житті столиці України, я хотів сказати, що традиційно спецслужби нині ворожої для нас країни використовують такий метод, як вербовку з числа патріотично налаштованих громадян своїх агентів. Інший варіант – це введення своїх джерел у патріотичне середовище", - заявив Грицак. І додав, що факт передачі від Азарова Дульському через кур'єра 4 тисяч доларів на організацію фейкового мітингу є задокументованим.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Одним з ініціаторів антиукраїнських акції виявився лідер організації "Наждак", яку фінансує Азаров

Очільник СБУ назвав ім’я одного з ініціаторів масових антиукраїнських акції. Парубка завербувала ФСБ, наразі він утік до Москви, але звідти продовжує збирати молодь на актиукраїнські акції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: