Поплічники одіозного Дульського підтвердили його контакти з Азаровим

Лідера організації "Наждак" підозрюють в антиукраїнській діяльності.

Колишній прем'єр Микола Азаров спростував заяву глави СБУ Василя Грицака про фінансування російською організацією "Комітет порятунку України" акцій підозрюваного в спробах дестабілізації ситуації в Україні лідера угруповання "Наждак" Миколи Дульського. Останнього українські спецслужби називають завербованим ФСБ РФ агентом, який нині переховується у Москві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водночас колишні поплічники Дульського спростовують уже слова Азарова та доводять, що "наждаківець" таки контактує з утікачем-урядовцем. "Дульський приїхав у Москву з метою піаритися на російських каналах. Всерйоз його не сприйняли, але з Азаровим знайшов спільну мову, наскільки я знаю. Фінансує йго не лише Азаров – там є Олійник та інші люди, котрі дають гроші на акції. Коля вихвалявся, що гроші йому давали", - розповів засновник ГО "Наждак" Денис Лотов.

Колишні друзі називають Дульського професійним провокатором, а от сусіди та знайомі – абсолютно нормальним хлопцем, на якого "навішали" якихось незрозумілих провин. Тоді як у СБУ сумнівів в антиукраїнській діяльності чоловіка не мають. "Я не хочу звинувачувати усіх представників "Наждака", які продовжують діяти в Києві, брати участь у громадсько-політичному житті столиці України, я хотів сказати, що традиційно спецслужби нині ворожої для нас країни використовують такий метод, як вербовку з числа патріотично налаштованих громадян своїх агентів. Інший варіант – це введення своїх джерел у патріотичне середовище", - заявив Грицак. І додав, що факт передачі від Азарова Дульському через кур'єра 4 тисяч доларів на організацію фейкового мітингу є задокументованим.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

ВідеоОдним з ініціаторів антиукраїнських акції виявився лідер організації "Наждак", яку фінансує Азаров

Залиште свій коментар