Попов пояснив, чому наказав завезти "ялинку" на Майдан саме у ніч на 30 листопада

Дата публікації
Перегляди
1246
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попов пояснив, чому наказав завезти "ялинку" на Майдан саме у ніч на 30 листопада

"Ялинка" призвела до побиття студентів / Фото: УНІАН

Колишнього мера звинувачують у сприянні розгону студентів.

Колишній Київський міський голова Олександр Попов пояснив, чому наказав завезти конструкції новорічної ялинки саме в ніч на 30 листопада 2013, коли активістів Євромайдану жорстоко розігнав "Беркут".

Цікаву інформацію Попов повідомив журналістам після завершення судового засідання 9 травня, пише УНІАН.

За словами Попова, його дезінформував тодішній заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович. Колишньому меру повідомили, що саме у ніч на 30 листопада та протягом усього дня активісти не планували жодних акцій.

День майбутнього розгону студентів нібито був "вікном". Саме тому, за словами Попова, він наказав завезти ялинкові конструкції.

"У нашій країні головний орган, що координує роботу всіх правоохоронців, - це РНБО, включно і з питаннями громадського порядку, пов'язаних із нацбезпекою. Коли мені один з керівників РНБО Володимир Сівкович говорить про те, що зараз, саме зараз, немає підстав для будь-яких конфліктів і можна завезти, тому я і віддав таку команду, і я йому довіряв на той час", - заявив журналістам екс-мер Києва.

Нагадаємо, що колишнього мера столиці звинувачують у пособництві у розгоні активістів Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013. За даними ГПУ, Попов був у змові із тодішнім начальником ГУ МВС України в Києві Валерієм Коряком. Саме Коряк скористався завезенням ялинкових конструкцій як причиною для розгону студентів. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1246
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація