Попова обливали йодом з криками "Ганьба зраднику України!" та "хітом" харківських ультрас

Попова обливали йодом з криками "Ганьба зраднику України!" та "хітом" харківських ультрас

Попова облили йодом під будівлею суду / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Екс-очільника КМДА після суду зустрічали активісти Майдану.

Після засідання Печерського суду у справі розгону Євромайдану 30 листопада колишнього очільника КМДА Олександра Попова зустріли під будівлею агресією, повідомляє кореспондент ТСН.

Попову, який вийшов до журналістів, не давали сказати і слова. Натомість, облили його водою, йодом, кидали йому гривні, як "запроданцю", називали "зрадником України", кричали "Ганьба!" та співали відомий "хіт" фанатів харківського "Металіста".

Сам екс-голова міськадміністрації не реагував на провокації, не втікав від натовпу, а намагався відповідати на питання не тільки преси, а й розлючених активістів.

"Я чесно виконую свій громадянський обов'язок. Я ходжу на всі допити, я даю об'єктивні покази, щоб розібратись у справі 30 листопада. Я вважаю, що цей процес маю пройти до кінця, щоб в тому числі реабілітувати своє ім'я", - сказав Попов.

Засідання у справі про розгін Євромайдану 30 листопада, в якій фігурують колишній голова Київської адміністрації Олександр Попов, заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович та екс-головний міліціонер Києва Володимир Коряк, перенесли на 5 червня.

Нагадаємо, 13 травня екс-голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов з'явився у Печерському суді столиці на слуханні справи. Тоді він заявив, що боятися йому нема чого, але свою справу вважає політичною.

Попова облили йодом з криками "Ганьба зраднику України!"

Попова облили йодом з криками "Ганьба зраднику України!"

Повʼязані теми:

Наступна публікація