Попри заборону Росія відправляє на вибори президента в Україні своїх спостерігачів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перші спостерігачі з РФ прилетять до України 11 лютого.

У Росії обрали кандидатури перших спостерігачів, які братимуть участь у виборах президента України, запланованих на 31 березня, і готуються відправити їх до Києва.

Про це повідомляє російське видання "Коммерсантъ".

За даними ЗМІ, 11 лютого росіянки Христина Богданова від Інституту електоральної дипломатії і Єлизавета Борисова з Російського громадського інституту виборчого права прилетять до Києва для моніторингу виборів під мандатом Бюро з демократичних інститутів і прав людини.

Як зазначається, їхні кандидатури навряд чи були обрані випадково.

"Чоловіків із Росії у віці 16-60 років українські прикордонники часто розвертають, пояснюючи це міркуваннями безпеки або зовсім без пояснення причин. Але в цьому випадку до України їдуть, по-перше, жінки, по-друге, співробітниці неурядових організацій, а по-третє, з чіткою метою - участь у міжнародній моніторингової місії", - наголошує видання.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. Лавров стверджує, що Москва отримала запрошення на українські вибори.

Своєю чергою очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від РФ на українських президентських виборах і сподівається на таке ж рішення від Центральної виборчої комісії.

Верховна Рада 7 лютого ухвалила закон про заборону громадянам РФ бути спостерігачами на виборах в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції