"Пора повернутися до реальності": на Банковій розкритикували рішення Кличка про відмову від участі в РНБО

"Пора повернутися до реальності": на Банковій розкритикували рішення Кличка про відмову від участі в РНБО

Віталій Кличко / Фото: facebook/Віталій Кличко

На Банковій кажуть, що Кличко встигнув би повернутись на засідання РНБО з Чернігівщини.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи відмову мера Києва Віталія Кличка в участі РНБО через поїздку до Чернігівської області, заявив, що це мовляв відмовка.

Про це Михайло Подоляк сказав у коментарі НВ.

Подоляк іронічно назвав Кличка "надзвичайно креативним і сміливим". За його словами, з Чернігівської області до Києва можна повернутися за дві з половиною години і встигнути на засідання.

Крім того, Подоляк заявив, що Кличко як голова КМДА повинен бути сьогодні в Києві, "де будівельні рейдери розгромили черговий об'єкт історичної спадщини".

"Відмовка про поїздку до Чернігівської області заради дрібного піарного завдання — це тільки доказ того, наскільки міська влада в Києві далека від реальності... Це було абсолютно незаконно, ще й киян побили, які намагалися зупинити руйнування цього пам’ятника. Невже Кличко і про це не знає? Напевно знає. Боїться посваритися з кимось у своєму оточенні, хто курує подібні мафіозні речі? Або просто не знає, як вирішувати такі проблеми?", - заявив Подоляк.

Радник голови Офісу президента висловив переконання, що меру Києва час повертатися "передусім до реальності".

"Піар і крадіжки — це точно не ті речі, якими повинен займатися голова Київської міської державної адміністрації як одного з органів виконавчої влади", - додав радник голови ОП.

Нагадаємо, 20 серпня мера Києва Віталія Кличка запросили на засідання РНБО. Однак відвідати міський голова його не зможе, бо поїхав в робочу поїздку на Чернігівщину. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація