Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенка запросили на YES, а Зеленський зустрівся із Расмуссеном та Кваснєвським

Порошенко і Зеленський пройшли у другий тур виборів.

Президент України Петро Порошенко 6 квітня провів зустріч із правлінням Ялтинської Європейської Стратегії (YES), повідомляє прес-служба АП.

Під час зустрічі вони обговорили президентські вибори в Україні. Члени правління YES заявили, що вони відбулися відповідно до стандартів ОБСЄ. Вони також відзначили високий рівень організації виборчого процесу.

"Ці вибори були чесні і абсолютно вільні. Ми добре пам'ятаємо часи, п'ять років тому, коли Україна була близька до політичного, військового та фінансового колапсу", - сказав шведський дипломат Карл Більдт. 

За словами колишнього генсекретаря НАТО Андерса Расмуссена, Україна досягла в реформах набагато більше за останні роки, ніж за всю свою історію незалежності. Він також висловив сподівання, що майбутні глава країни продовжить свій шлях реформ задля приєднання України до НАТО та Євросоюзу.

Крім того, Порошенка запросили взяти участь у вересневій конференції YES. Під час зустрічі також було обговорено питання координації спільних дій щодо протидії російському втручанню у виборчий процес в Україні. 

Інший кандидат в президенти Володимир Зеленський 6 квітня також провів зустріч із правлінням Ялтинської Європейської Стратегії. Під час зустрічі Зеленський говорив українською, російською та англійською мовами і зазначив, що, насамперед, потрібно об'єднувати країну.

На запитання Квасневського, чи визначилася команда Зеленського із ключовими посадами, кандидат дав схвальну відповідь і заявив, що прагне представити свою команду до другого туру 21 квітня. Зеленський висловив також і занепокоєння з приводу того, що не має більшості у Верховній Раді. А тому, у разі його перемоги на виборах, не знає, як депутати голосуватимуть за його подання на посади.

Зі свого боку екс-генсекретар НАТО Расмуссен пообіцяв допомогти Зеленському встановити контакти з іноземними лідерами, якщо його оберуть у другому турі. "Важливо, якомога швидше встановити зв'язки новообраному президенту з Євросоюзом, неформальні контакти з Брюсселем, Берліном, Парижем і Вашингтоном", - сказав він.

На запитання щодо стосунків з Росією, кандидат в президенти заявив, що найперша мета - припинити вогонь на Сході. "Мінські домовленості будемо продовжувати, але розуміємо, що вони не працюють", - підкреслив Зеленський. 

Він також зазначив, що готовий зустрітися з Путіним будь-де, але хотів би, щоб зустріч була у присутності західних партнерів.

"Один на один із Путіним буде непросто", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, перший тур виборів президента відбувся 31 березня. У неділю, 7 квітня, Центральна виборча комісія підрахувала всі голоси українців та офіційно оголосила, що до другого туру виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Володимир Зеленський отримав 30,24% голосів (5 714 034), а Петро Порошенко - 15,95% (3 014 609).

ВідеоБатл відеороликами Порошенка та Зеленського - не передвиборча агітація - КВУ

Про те, що батл відеороликів можна розцінити як політичну агітацію, яку не можно проводити до оголошення офіційних результатів першого туру заявив і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, в ефірі шоу "Право на владу". Агітація це чи ні, за роз'ясненням ТСН звернулася до комітету виборців України.  

Батл відеороликами Порошенка та Зеленського - не передвиборча агітація - КВУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції