Порошенко чекає на "зелене світло" від Європарламенту щодо безвізу

Дата публікації
Порошенко чекає на "зелене світло" від Європарламенту щодо безвізу

Сайт президента України

Президент подякував за внесок, який Польща та Велика Британія зробили в цьому питанні. 

Сподівання глави держави на безвіз: президент України Петро Порошенко зустрівся з державним секретарем Великої Британії Борисом Джонсоном та міністром закордонних справ Польщі Вітольдом Ващиковським.

Про це інформує прес-служба глави держави.

Президент України схвально відгукнувся про завершення тристоронніх переговорів між Радою ЄС, Європарламентом та Єврокомісією щодо скасування візового режиму для українців, наголосивши на необхідності прискорення цього процесу.

"Дуже сподіваємося, що Європейський парламент зможе найближчим часом ухвалити рішення, яке дасть зелене світло для рішення Ради ЄС щодо запровадження для українців безвізового режиму", - зазначив глава держави.

Порошенко подякував за внесок, який Польща та Велика Британія зробили в цьому питанні, і висловив сподівання на подальшу підтримку.

Співрозмовники також торкнулися питання імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Президент висловив сподівання, що Нідерланди найближчим часом завершать процес ратифікації.

Співрозмовники обговорили хід впровадження Мінських домовленостей та ситуацію на Донбасі.

Йшлося про важливість дотримання режиму санкцій ЄС проти Росії до повного виконання нею взятих на себе зобов'язань у рамках Мінського процесу та відновлення територіальної цілісності України.

Куди українці зможуть їздити без віз, чи всіх торкнеться візова лібералізація, і що робити тим, у кого немає грошей на закордонні поїздки, читайте у матеріалі на сайті ТСН.ua.

Європарламент, Єврокомісія і Рада ЄС погодили рішення щодо надання українцям безвізу

Європарламент, Єврокомісія і Рада ЄС погодили рішення щодо надання українцям безвізу

 

Наступна публікація