Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко дасть Росії та террористам 10 днів на роздуми, а потім введе воєний стан - Тягнибок

Президент розповів лідерам фракцій про свій мирний план, але він буде недовготривалий.

Президент Петро Порошенко погодиться на введення воєнного стану на Донбасі та в Криму, якщо впродовж 10 днів конфлікт з Росією не вдасться владнати дипломатичним шляхом за посередництва міжнародного співтовариства.

Про це заявив лідер фракції ВО "Свобода" Олег Тягнибок після наради президента України з лідерами парламентських фракцій.

"Президент поінформував нас про свій план мирного врегулювання ситуації. Про те, що цей план буде недовготривалий, і якщо не вдасться вирішити питання миру разом із міжнародним співтовариством і Російською Федерацією, то він погоджується на нашу пропозицію щодо введення воєнного стану на території Луганської, Донецької області і Автономної Республіки Крим", - сказав Тягнибок.

Крім того, лідер свободівців зазначив, що президент вважає, що спочатку мають бути використані мирні шляхи врегулювання ситуації, але вони "не повинні розтягуватися у терміні, що це має бути тиждень, 10 днів, не більше", передає Уніан.

"Оскільки, за його словами, він не хоче повторення російського сценарію, коли у свій час Росія, ведучи агресію проти Абхазії і Південної Осетії, використовувала привід для мирних переговорів і законсервувала стан речей на тих територіях", - наголосив Тягнибок.

Як повідомлялося раніше, Порошенко заявляв, що українська армія вперше перейшла в контрнаступ на Сході.

Залиште свій коментар

Вибір редакції