Порошенко дав "головну пораду" своєму наступнику Зеленському

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України вважає, що Зеленському потрібно рухатися у тому ж напряму, що й він.

Президент України Петро Порошенко дав пораду обраному главі держави Володимиру Зеленському.

Про це він повідомив на конференції вищого рівня, присвяченій 10-річчю Східного партнерства, в Брюсселі, передає LIGA.net.

Модератор заходу запитала у Петра Порошенка про одну головну пораду, яку дав би він новообраному президенту.

"Просто слідуйте по шляху, прокладеному президентом Петром Порошенко", - коротко відповів він.

Чинний глава держави також наголосив, що провів багато потрібних, але непопулярних реформ.

"Будь-яка реформа може знищити будь-якого політика. Але це питання виживання нашої країни. Я радий, що наша команда забезпечила всі ці реформи", - додав Порошенко.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

ВідеоПризначити інавгурацію на 19 травня закликав ВР Володимир Зеленський

Новообраний президент записав звернення до нардепів. Нагадав їм, що ті присягали служити українському народові. Втім, на думку Зеленського, нардепи думають переважно про мандат і бояться розпуску. А в цей час у країні відбувається незворотне. Порошенко, за словами Зеленського, робить активні перестановки у Вищому командуванні армії, дає нагороди і звання силовикам, при яких вибухали військові склади, намагається призначити свого голову у Національну раду з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного суду, до яких є чимало запитань.   

Призначити інавгурацію на 19 травня закликав ВР Володимир Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції