Порошенко дав "зелене світло" фото- та відеозйомці порушень ПДР

Порошенко дав "зелене світло" фото- та відеозйомці порушень ПДР

Порошенко підписав важливий указ / Фото: Сайт президента України

Із відповідним проханням до глави держави звернувся глава патрульної поліції.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що передбачає автоматичну фотозйомку та відеофіксація порушень ПДР. 

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Із проханням підписати відповідний законопроект до Порошенка звернувся начальник Департаменту патрульної служби Олександр Фацевич. В листі йшлося, що поліцейські потребують додаткових повноважень для більш ефективного функціонування патрульної поліції, особливо в частині забезпечення безпеки руху.

"Відповідно до підписаного президентом України закону запроваджується автоматична фотозйомка та відеофіксація адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, яка має покращити рівень безпеки дорожнього руху і знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму зі смертельними та іншими тяжкими наслідками, також запроваджується новий вид адміністративного стягнення – штрафні бали, установлюється розмір штрафу або кількості штрафних балів, надаються повноваження щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення уповноваженими працівниками підрозділів патрульної служби МВС", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, 14 липня депутати Верховної Ради більшістю голосів схвалили закон, який запроваджує в Україні фото- та відеофіксацію порушень правил дорожнього руху і систему нарахування штрафних балів за порушення.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація