Порошенко "діагностував" у Путіна геополітичний свербіж

Президент розкритикував агресивну політику російського лідера. 

Президент Україні Петро Порошенко доручив обговорити у Радбезі ООН заяву глави РФ Володимира Путіна щодо невизнання кордону між Україною та Росією, проведеного у 1918 році.

Український лідер згадав події бою під Крутами, що стався у 1918 році, і сказав, що РФ досі не визнає кордону між Україною та РФ.

"Історія іноді виглядає неначе біг по колу. Підтвердженням, як мало що змінилося в цій частині Європи, стало нещодавнє публічне зізнання очільника Росії. Він і досі не визнає того кордону, який у 1918 році при розпаді Російської імперії було проведено між Україною та Росією. І який тоді вже був, до речі, міжнародно визнаним", - цитує "Укрінформ" слова Порошенка

Президент додав, що втрачене досі не дає Росії спокою.

"Який же сильний фантомний біль: століття минуло, а втрачене й досі не дає покою Росії. І цей геополітичний свербіж створює безпосередню загрозу національній безпеці України, і безпеці кожного її громадянина. Тому за моїм дорученням було ініційовано обговорення цієї заяви в Раді Безпеки ООН", - наголосив Порошенко, провівши паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього.

Нагадаємо, що раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що кордон між РФ і Україною в радянські роки провели "довільно" і "необґрунтовано", а включення Донбасу до складу України назвав "маячнею".

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: