Порошенко домовився з Лагард про дату наступного візиту місії МВФ в Україну

Президент України провів зустріч з директором-розпорядником фонду.

Наступний візит місії Міжнародного валютного фонду в Україну станеться восени цього року.

Про це домовилися президент України Петро Порошенко і директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард під час зустрічі у Нью-Йорку, передає прес-служба президента.

Глава української держави подякував за рішення Ради директорів МВФ продовжити програму співробітництва з Україною та надати черговий транш фінансової допомоги.

Також Порошенко і Лагард обговорили хід реформ в Україні.

"Зокрема було наголошено на успішному впровадженні реформи у фінансово-банківському секторі", - йдеться у повідомленні прес-служби.

МВФ схвалив виділення Україні чергового траншу - питання узгодили 14 вересня ввечері. Зазначимо, що висунуті фондом умови Україна виконала не в повному обсязі, але міжнародний позичальник побачив суттєві реформаційні зрушення. Кошти поповнять міжнародні резерви НБУ, гривня вже відреагувала на виділення траншу - національна валюта зміцніла.

Як і передбачалось, кошти надійшли у п'ятницю, 16 вересня. МВФ може розглянути виділення четвертого траншу вже до кінця 2016 року.

У Нью-Йорку Петро Порошенко зустрівся з директоркою МВФ

Щойно завершилася зустріч українського керманича із директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард. Як і передбачалося, вона мала доволі декларативний характер, мала стосуватися плану подальших дій співпраці Києва і Фонду. Сам президент зустріч із Лагард не коментував, хоча й вийшов до преси одразу після неї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: