Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко домовився з Путіним про алгоритм звільнення Савченко

За його словам, рішення суду щодо ГРУвців відкриває певні можливості для задіяння механізму обміну.

Сьогодні, 19 квітня, президент України Петро Порошенко заявляє, що йому вдалося узгодити з Володимиром Путіним певний алгоритм звільнення Надії Савченко. 

"Вчора я ініціював телефонну розмову з Путіним. На основі попередніх напрацювань, мені здається, нам вдалося узгодити певний алгоритм звільнення Надії. Як ви знаєте, що вчора суд виніс рішення у справі російських ГРУвців Єрофєєва та Александрова, і це рішення суду відкриває певні можливості для задіяння механізму обміну", - додав президент, пише УНІАН.

Також Порошенко заявив, що він готовий відправити президентський літак в РФ, щоб повернути Надію.

"Однак я дуже просив би всіх уникнути спекуляцій з цього приводу, з приводу термінів повернення та будь-яких подальших кроків – це питання не може бути предметом для політичних ігор", - заявив Порошенко.

Відео Звільнення Надії Савченко Порошенко напередодні обговорив із Путіним по телефону

Нагадаємо, що засуджена у Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова і Євгєнія Єрофєєва.

Зазначимо, що російські військові Олександр Александров і Євген Єрофеєв визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. Їх  засуджено до 14 років із конфіскацією майна.

Також зауважимо, що під час телефонної розмови Петро Порошенко закликав Володмира Путіна звільнити Савченко. Під час розмови було також обговорено питання російських військовослужбовців Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова. Було домовлено про невідкладний допуск до Надії Савченко Генконсула України в Ростові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції