Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко доручив уряду вже восени підвищити пенсії

Уряд має здійснити швидкі практичні кроки, які вже зараз полегшать страждання пенсіонерів, - президент.

Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави.

Про це інформує сайт глави держави.

Серед заходів, які можна здійснити вже цього року, президент назвав осучаснення пенсій. "Уряд має здійснити швидкі практичні кроки, які вже зараз полегшать страждання пенсіонерів. Це моя вимога, як президента, і, впевнений, – вимога суспільства", - наголосив він.

"В першу чергу, як результат осучаснення, отримають підвищення пенсій найменш захищені – ті, хто на сьогоднішній день отримує несправедливо найнижчі пенсії", - додав Петро Порошенко.

Також, на переконання президента, цього року необхідно здійснити підвищення мінімальної пенсії.

Окрему увагу Петро Порошенко звернув на питання обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів та їх оподаткування.

ВідеоПенсіонери вимруть, якщо ми запровадимо цю медичну реформу – Констанкевич

"Я наголошую на тому, що на сьогоднішній день ми зацікавлені в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати. Не треба їх вичавлювати з робочих місць. Думаю, що не виправдане на сьогоднішній день і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам, і оподаткування пенсій", - наголосив глава держави.

Порошенко також нагадав, що останні три роки було резонансним питання пенсійного віку.

 

"Можу відкрити таємницю - коли уряд завершував черговий меморандум з МВФ, я брав на себе ініціативу, і ми робили все можливе, щоб не дати нашим опонентам можливості завалити пенсійну реформу, штучно маніпулюючи з пенсійним віком. Вважаю, основним досягненням, що для більшості пенсіонерів зазначений законопроект не передбачає підвищення пенсійного віку", - резюмував президент.

Нагадаємо, що Кабмін 17 травня схвалив законопроект надважливої пенсійної реформи. Відтак, мінімальна пенсія становить 1373 грн. З ініціативи Уряду щодо підвищення пенсій стосується 9 млн пенсіонерів. 

ВідеоГройсман закликав депутатів підтримати пенсійну реформу

Залиште свій коментар

Вибір редакції