Порошенко доручив ввести санкції проти учасників російських виборів в окупованому Криму

До санкційного списку потраплять ті, хто причетний до порушення територіальної цілісності України.

Президент України Петро Порошенко доручив внести до санкційного списку переможців і учасників виборів до російської Держдуми в окупованому Криму.

Про це він заявив на засіданні Ради національної безпеки та оборони у п'ятницю, 16 вересня, передає прес-служба президента.

За словами Порошенка, санкції мають бути введені проти тих, хто буде обраний, членів виборчих комісій та учасників виборчого процесу.

"Ми маємо домовитись, що ті особи, які будуть проголошені так званими переможцями на незаконних виборах до Держдуми в Криму, які будуть проходити 18 вересня, також мають посісти гідне місце у санкційному списку", - сказав президент.

Також Порошенко заявив про продовження та розширення щодо до російських компаній та фізичних осіб, причетних до порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

Обмежувальні заходи будуть застосовуватись до підприємств російського військово-промислового комплексу, фінансових установ, які підтримують сепаратистів на Донбасі, до компаній морських і авіаційних перевезень, які працюють з окупованим Кримом.

"Йдеться і про компанії-оператори, судна і літаки яких нахабно порушують українське законодавство, відвідуючи порти, незважаючи на сувору заборону, яку видала Україна", - сказав президент.

Порошенко додав, що це питання вже опрацьовано в Кабінеті Міністрів, Національному банку, Службі безпеки України та інших структурах.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України ввела санкції проти російських правоохоронців і суддів через переслідування українців Олега Сенцова і Олександра Кольченка.

ВідеоРосійські наміри провести вибори до Держдуми в окупованому Криму засуджує Євросоюз

Залиште свій коментар

Наступна публікація