Порошенко досі не звільнив суддів КС за надання Януковичу "диктаторських" повноважень - Козаченко

Головний люстратор нагадала президенту про його обіцянки.

Директор департаменту Мін'юсту з питань люстрації Тетяна Козаченко нагадала президенту України Петру Порошенку про незвільнення суддів Конституційного суду, які надали Януковичу "диктаторські" повноваження.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"24 лютого 2014 року депутат (нинішній Президент) Петро Порошенко голосував щодо порушення присяги суддями Конституційного суду, які скасували частину Конституції України та надали Януковичу надповноваження, на які його ніхто не обирав, зокрема, чинними зараз суддями КСУ", - наголосила вона.

За словами Козаченко, такими суддями є Юрій Баулін, Сергій Вдовіченко, Михайло Гультай, Михайло Запорожець, Олег Сергейчук та Наталія Шаптала.

До того ж вона зазначила, що ставши президентом, Порошенко не реалізував підтверджене ним голосування і не звільнив суддів КСУ Бауліна та Вдовиченка, призначених за квотою президента, за порушення ними присяги.

"Хоча такі самі судді були звільнені ВРУ (за квотою ВРУ) за те саме рішення, за яке всі ці судді голосували разом. Тільки одні звільнені за порушення присяги, а інші такі самі продовжують бути суддями Конституційного суду", - додала Козаченко.

Окремо головний люстратор зауважила, що з 47 депутатів Ради, які оскаржили в Конституційному суді закон про люстрацію, 13 також голосували за те, що вищезазначені судді порушили присягу.

24 лютого 2014 року депутат (нинішній Президент) Петро ПОРОШЕНКО голосував щодо порушення присяги суддями Конституційно...

Опубліковано Татьяною Козаченко 21 березень 2016 р.

Нагадаємо, раніше Козаченко зазначила, що прокурори, які працювали на керівних посадах під час Революції Гідності, переховуються від люстрації. За її словами, в лавах прокуратури перебуває 6 осіб, які безпосередньо під час акцій масових протестів були керівниками або заступниками прокуратури міста Києва - це Погорілий, Софіїв, Василів, Безкоровайний, Твердохліб і Кровошецький.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: