Порошенко готовий подати свій законопроект про Антикорупційний суд протягом двох тижнів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Без робочої групи з напрацювання принципів цього законопроекту неможливо буде досягнути консенсусу в сесійній залі парламенту.

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що в разі нестворення парламентської робочої групи з напрацювання принципів законопроекту про Антикорупційний суд протягом двох тижнів, глава держави представить свій варіант документу.

Про це Луценко сказала під час Погоджувальної ради, передає УНІАН.

«Президент України закликає всі комітети та зацікавлені фракції створити робочу групу з напрацювання основних тез і принципів закону про Антикорупційний суд», - зазначила вона.

Луценко зауважила, що це була вимога мітингувальників під стінами парламенту, і це було частиною судової реформи. Вона також додала, що без такої робочої групи неможливо буде досягнути консенсусу в сесійній залі парламенту після того, як цей законопроект буде винесено на голосування в зал.

«Якщо протягом двох тижнів не буде створено таку робочу групу і не буде внесено основні позиції, президент готовий вже через два тижні представити парламенту свій варіант Антикорупційного суду і цей законопроект», - наголосила Луценко.

ВідеоУрядовий квартал переповнений мітингувальниками, які вимагають політичних реформ

Нагадаємо, Порошенко закликав до негайного створення антикорупційного судового органу.  Своєю чергою, у ЄС виступили за створення в Україні антикорупційної палати замість окремого суду

За словами директора НАБУ Артема Ситника, спеціальний антикорупційний суд може з'явитися в Україні вже 2017 року. Для цього 1 лютого Верховна Рада зареєструвала законопроект про створення антикорупційного суду. Проектом закону пропонується створити Вищий антикорупційний суд з 70 суддів, яким будуть підслідні всі справи НАБУ і САП. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції