Порошенко хоче радикально посилити відповідальність за підкуп виборців

Порошенко хоче радикально посилити відповідальність за підкуп виборців

Порошенко пропонує знімати з вибором кандидатів, які займалися підкупом виборців. / Фото: УНІАН

Президент жалкує, що його ініціативи не були підтримані громадськими діячами.

Президент України Петро Порошенко хоче посилити відповідальність за підкуп виборців.

Президент сказав, що під час зустрічі з громадськими організаціями він пропонував радикальніші ідеї, ніж активісти. Порошенко хоче законопроект, згідно з яким кандидати, які займалися підкупом виборців, якщо це доведено рішенням суду, знімалися з виборів.

"На жаль, ці мої ініціативи поки не були підтримані - з приводу зняття з виборів. Передбачаються інші, більш м'які форми реагування", - сказав президент в інтерв'ю українським телеканалам.

Порошенко також закликав народних депутатів ухвалити зміни до законодавства щодо посилення відповідальності за підкуп виборців.

"Я звертаюся і закликаю коаліцію за внесення змін у виборче законодавство щодо підвищення відповідальності за підкуп", - сказав президент.

Вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Згідно із законом, у виборах не зможуть взяти участь партії комуністичного та націонал-соціалістичного спрямування. Вибори не будуть проводитися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, а також у 91 населеному пункті Донецької та 31 – Луганської областей на підконтрольній території Україні, в яких неможливо забезпечити.

Скільки коштує крісло мера

Скільки коштує крісло мера

Повʼязані теми:

Наступна публікація