Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко хоче змін в уряді на основі чотирьох фракцій у Раді

Глава держави звернувся до представників пропрем'єрської фракції.

Кабінет міністрів потрібно переформатувати на основі чинної коаліції  у складі "Солідарності", "Народного фронту", "Самопомочі" та "Батьківщини".

Про це йдеться у зверненні президента України.

На думку Петра Порошенка, в державі "очевидним є запит на повне перезавантаження уряду".

"Особливо апелюю до "Народного фронту" та його лідерів, з якими пліч-о-пліч пройдено важкий шлях; яких вважав, вважаю і далі вважатиму своїми однодумцями і політичними партнерами. Ані доля цього уряду в цілому, ані жодні персональні амбіції його членів не повинні  вплинути на єдність нашої проєвропейської демократичної команди. В коаліцію об'єднувалися не заради посад, а заради принципів. Принаймні, людям казали саме так, чи не правда?", - йдеться у тексті.

Порошенко переконаний, що призначення до Кабміну мають відбуватися за участі та підтримки всіх фракцій коаліції на технократичній реформаторській основі з фахівців, позбавлених політичних впливів і лобістських інтересів.

"Завдання такого Кабінету Міністрів – забезпечити зростання ВВП та почати відновлення  рівня життя, організувати чесну приватизацію, прозоре управління державними підприємствами, впровадити жорсткі антикорупційні кроки, продовжити співпрацю з МВФ та іншими міжнародними фінансовими організаціями", - заявив президент.

Петро Порошенко також зазначив, що такі заходи лише посилять стратегічний курс України на Євросоюз, НАТО, на посилення обороноздатності країни, на підвищення добробуту українців, зміцнення демократичних основ нашої парламентсько-президентської політичної системи.

"Я переконаний, що країна не має резерву часу, аби за неповні два роки вже вчетверте зануритися у виборчу кампанію, та ще й в умовах зовнішньої агресії. Внутрішня політична війна всіх проти всіх,  - це мрія нашого північно-східного сусіда. Ось чому я взяв слово і висловив своє бачення виходу із кризи – щоб уникнути найгіршого сценарію", - констатував глава держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції