Порошенко і Байден обговорили оборонку та безпеку енергетики України

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко і Байден обговорили оборонку та безпеку енергетики України

Порошенко і Байден провели плідні переговори / Прес-служба президента України

Під час зустрічі політики не оминули теми російської агресії.

Президент України Петро Порошенко та віце-президент США Джозеф Байден під час сьогоднішньої зустрічі у Києві обговорили питання щодо безпеки та оборони, енергетики, фінансової підтримки та реалізації запланованих реформ.

Порошенко назвав переговори з Байденом дуже плідними, а самого американського віце-президента – "добрим другом України". За словами глави держави, допомога США для України є дуже важливою.

"Допомога і координація від Сполучених Штатів Америки в ці часи є дуже знаковою", - цитує слова Порошенка його прес-служба.

Також глава держави подякував США за продовження співпраці в оборонній сфері та обговорив з Байденом проблему енергетичної безпеки України.

Натомість американський політик наголошував на неприпустимості російської агресії та окупації Криму Росією.

"Це просто неприпустимо в ХХI столітті, щоб одна країна намагалася змінити кордони за рахунок сили, щоб втручалася військовим чином, бо їй не подобаються рішення, які були прийняті сусідньою країною. Америка не визнає і не буде визнавати російську окупацію та намагання анексії Криму", – заявив Байден, додавши, що у разі подальших агресивних дій РФ вона заплатить ще більшу ціну і "буде ще більш ізольованою".

Як повідомлялося раніше, США виділять Україні $ 20 млн на антикорупційні реформи. Крім того, Білий дім надасть ще $ 3 млн. на допомогу переселенцям із Донбасу.

Наступна публікація