Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко і Тіллерсон обговорили подальші кроки для розгортання миротворців на Донбасі

 Окрім миротворців, вони обговорили й інші питання.

Президент України Петро Порошенко і державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон скоординували кроки для розгортання миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба українського президента.

ВідеоСША підтримує розміщення миротворців на окупованих територіях Донбасу

Порошенко і Тіллерсон провели телефонну розмову у суботу ввечері, 4 листопада. Окрім миротворців, вони обговорили питання звільнення заручників, стратегічного партнерства між Україною та США і стану реформ в Україні.

Порошенко відзначив важливість санкцій проти Росії та лідерські підходи США у цьому. На його думку, лише у такий спосіб можна примусити Москву повернутися "у русло міжнародного права, поваги до суверенітету і територіальної цілісності держав".

Тіллерсон повідомив українському президенту про призначення Веса Мітчелла помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії. Новопризначений помічник планує вже у листопаді відвідати Україну для зустрічей з українською владою.

Також сторони висловили задоволення станом виконання домовленостей, досягнутих між президентами України та США під час їхньої зустрічі у Нью-Йорку.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що Альянс підтримує ідею розташування миротворчої місії на всій території конфлікту на Донбасі, включно з непідконтрольною Україною ділянкою кордону з РФ. Вимога про роботу миротворчої місії ООН на всій окупованій території українського Донбасу, і в першу чергу на цій ділянці кордону з Росією, є обов’язковою умовою Києва до такої місії і західні партнери її підтримують. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції