Порошенко і Туск скоординували дії щодо ратифікації Угоди про асоціацію і безвізового режиму

Президент Європейської Ради запевнив, що ЄС готовий і надалі підтримувати Україну.

Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Ради Дональд Туск провели переговори у Києві.

Про це у середу, 28 вересня, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Політики скоординували дії завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також якнайшвидшого схвалення Європарламентом та Радою ЄС рішення про запровадження безвізового режиму для України.

Порошенко і Туск також обговорили графік політичного діалогу на найвищому рівні по лінії Україна-ЄС до кінця року і домовилися про орієнтовні терміни проведення чергового саміту.

Глава української держави розповів Туску про ситуацію на Донбасі та про зусилля України у реалізації Мінських домовленостей у контексті обговорення майбутніх відносин між ЄС та Росією під час засідання Європейської Ради 20-21 жовтня.

"Ми розраховуємо на збереження солідарності ЄС з Україною та продовження санкційного тиску на Росію до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України", - наголосив президент України.

Дональд Туск у розмові з Порошенком назвав позитивним сигналом рішення Міжнародного валютного фонду про відновлення співпраці з Україною. Він запевнив, що "Європейський Союз готовий і надалі всебічно підтримувати Україну на шляху економічного зростання, реформ та протидії агресії.

Україна стала на крок ближче до безвізового режиму з ЄС

Комітет Європарламенту із внутрішніх справ проголосував за внесення України до переліку країн, для громадян яких Європа відкриє свої кордони. Рішення ухвалили на основі доповіді болгарської євродепутатки Марії Габріел. Результати цього голосування – проміжні. Згідно з процедурами Євросоюзу, остаточне рішення простою більшістю голосів ухвалюватиме вже безпосередньо Європарламент наприкінці жовтня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: