Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі

Дата публікації
Перегляди
1560
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі

Фото: Сайт президента України

Резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва викликають серйозне занепокоєння і не можуть залишатися без належного реагування.

Президент Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету глав держав України та Польщі.

Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва викликають серйозне занепокоєння і не можуть залишатися без належного реагування.

«Задля зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща і щоб уникнути подальшої ескалації напруги, усвідомлюючи необхідність вирішення будь-яких проблемних питань у двосторонніх відносинах виключно у цивілізований європейський спосіб, президент Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету глав держав України та Польщі», - йдеться у повідомленні.

Також Цеголко звернув увагу на заяву МЗС, яке наголосило, що «в проєвропейській політиці української влади немає політиків, які мали б антипольські настрої. Україна - це стратегічний партнер Польщі».

Цеголко нагадав, що Консультаційний комітет є дорадчим органом, який покликаний сприяти реалізації домовленостей між президентами обох держав, спрямованих на поглиблення дружніх стосунків між Україною і Республікою Польща, який очолюють зовнішньополітичні радники глав держав.

Резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва, що лунають останнім...

Опубліковано Святославом Цеголком 8 листопад 2017 р.

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що влада країни хоче запустити процедуру, яка б унеможливила в'їзд через кордон людям, які сповідують антипольські погляди, зокрема підтримують ідеї СС Галичина та носять її мундири. У відповідь на це Міністерство закордонних справ України запевнило, що більшість українців позитивно ставляться до Польщі і в Україні немає антипольських настроїв.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1560
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація