Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко із заступницею генсека ООН обговорив введення миротворців на Донбас

Також на зустрічі з Кларк глава держави розповів про ситуацію на Донбасі.

Сьогодні президент України Петро Порошенко зустрівся із заступницею генсека секретаря ООН Гелен Кларк і обговорив з нею проведення миротворчої операції на Сході.

Зокрема, Порошенко наголосив на необхідності активізації зусиль щодо направлення миротворців ООН для деескалації ситуації на Донбасі. Також він висловив сподівання, що Рада безпеки ООН та Генасамблея погодяться відправити на Донбас миротворчу місію.

Також співрозмовники обговорили подальше впровадження реформ в Україні та проведення конституційного діалогу всередині країни, зокрема до процесу конституційних змін у державі було запропоновано залучити Програму розвитку ООН.

Натомість Кларк висловила сподівання, що шлях реформ, яким рухається Україна, попри агресію на Сході та анексію Криму, буде продовжено.

Окрім цього, Порошенко разом із заступницею генсека ООН поговорили про головні напрямки та завдання великої міжнародної Донорської конференції, проведення якої заплановано в Україні в квітні, та домовилися активізувати зусилля з її підготовки та проведення. Глава держави подякував Кларк за перегляд плану гуманітарного реагування ООН на ситуацію на Донбасі, який було збільшено з 189 до 316 мільйонів доларів США і кількість отримувачів допомоги з 900 тисяч зросла до 3,2 мільйонів осіб.

Як повідомлялося раніше, Рада ухвалила звернення щодо введення миротворців на територію України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції