Порошенко на “Олімпійському” розповів, скільки чекатиме на Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент почекає 45 хвилин.

Кандидат у президенти України Петро Порошенко та чинний голова держави, який прибув для проведення дебатів на НСК “Олімпійському”, чекатиме Володимира Зеленського до 15 години. Про це він заявив під час виступу на стадіоні.

“Передвиборчі дебати є ключовим елементом демократії та свободи слова. Право кожного громадянина знати позицію кандидатів у президенти, які наступні 5 років будуть визначати майбутнє української держави і майбутнє кожного українського громадянина”, - заявив Порошенко.

Президент нагадав, що не він обрав місце проведення дебатів та наголосив, що дебати - це серйозне дійство.

“Я думаю, що сьогодні до Республіканського стадіону (стара назва "Олімпійського" стадіону - ред.)з будь-якої точки Києва можна легко доїхати за 40 хвилин. Давайте ми домовимося про те, що 40 хвилин, навіть 45, до 15 години ми чекаємо пана Зеленського”, - додав він.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

ВідеоНСК "Олімпійський" готовий до організації дебатів, навіть якщо приїде тільки Зеленський

Порошенко - як і раніше - чекатиме Зеленського 14 квітня на НСК "Олімпійський" і 19 - у студії "Суспільного". А от Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19 квітня, і тільки на стадіоні. Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між "Олімпійським", де буде Зеленський, і студією "Суспільного", куди приїде Порошенко. Компроміс не прийняли.  

НСК "Олімпійський" готовий до організації дебатів, навіть якщо приїде тільки Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції