Порошенко на річницю весілля повіз дружину до Вінниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там саме святкують день міста.

Під час святкових заходів до дня Вінниці президент Петро Порошенко привітав свою дружину з 34-ю річницею весілля. Це сталося під час його виступу перед вінничанами.

"Є ще одна подія, про яку я по-людськи хочу сказати сьогодні вам, тисячам вінничан та гостям міста, які сьогодні прибули разом з нами для того, щоб відсвяткувати цей день народження. 8 вересня для мене особисто є величезним святом – 34 роки тому в мене з Мариною було весілля. І сьогодні ми святкуємо річницю нашого весілля", - сказав глава держави.

ВідеоДружина Порошенка кожну вільну хвилину присвячує дітям

"Дуже люблю свою дружину. І всім бажаю такого самого кохання, яке є в нас з Мариною", - додав він. Містяни зустріли це зізнання оплесками.

Як повідомляє президентська прес-служба, під час прогулянки вулицями Вінниці Порошенко разом з дружиною Мариною послухали музичні твори у виконанні місцевих музикантів. Зокрема, глава держави попросив виконати мелодію із фільму "Ромео і Джульєтта". Порошенко розповів, що похід на перегляд цієї картини був одним із перших його побачень з пані Мариною. "Коли ми з Мариною ще зустрічалися, ми пішли на перше таке романтичне побачення у кінотеатр. Тоді тільки вийшов фільм "Ромео і Джульєтта". І для мене цей фільм, музика з цього фільму була як символ нашої любові ще до весілля", - пояснив президент.

Фотогалерея Порошенко з топ-чиновниками й українські прапори. Як у Києві відбувся хід вірян УПЦ КП (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції