Порошенко наголосив на важливості прийняття законопроектів щодо реформ та бюджету

Дата публікації
Перегляди
2039
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко наголосив на важливості прийняття законопроектів щодо реформ та бюджету

Президент наполягає на чітких діях / Фото: УНІАН

Також потрібно внести законодавчі зміни в сфері надання гуманітарної допомоги.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з прем'єр-міністром України та головою Верховної Ради України. Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко визнав Радбез ООН неефективним.

Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави. 

Глава держави зазначив, що прийняття програми дій уряду демонструє єдність, яка сьогодні вкрай потрібна Україні.

Президент наголосив на тому, що під час нещодавніх закордонних візитів переконався наскільки зараз є великою підтримка України в світі і який високий рівень очікувань щодо того, що має продемонструвати наша держава найближчим часом.

За словами Петра Порошенка, "наступний тиждень буде вирішальним щодо прийняття законопроектів, які будуть супроводжувати реформи і формувати бюджетний процес".

"Це стосується і першочергових видатків, податкових новацій, дерегуляції і відповідних змін до бюджетного кодексу. Потрібно також буде внести законодавчі зміни і прийняти відповідні постанови уряду задля надання гуманітарної допомоги українцям, які залишилися на окупованій території. Саме це вимагає від нас чітких і скоординованих дій", - наголосив він.

Глава держави також повідомив про те, що на найближчому засіданні РНБО потрібно буде розглянути найбільш важливі статті бюджету, які стосуються оборони і забезпечення реалізації пріоритетів, що постають у зв'язку з ситуацією на Донбасі.

Нагадаємо, що раніше Порошенко доручив забезпечити жителів Донбасу теплом та до Різдва звільнити всіх полонених військових

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
2039
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація