Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко наказує без вагань відкривати вогонь по бойовиках у відповідь

Режим припинення вогню може бути скасований достроково.

Президент України Петро Порошенко увечері 24 червня під час зустрічі з керівниками силових структур віддав наказ без жодних вагань відкривати вогонь у відповідь. Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави.

Порошенко не виключає, що режим припинення вогню може бути скасований достроково, зважаючи на постійне його порушення контрольованими ззовні бойовиками.

Президент сподівається на проведення 25 червня чотиристоронньої телефонної конференції за участі федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда та президента Росії Володимира Путіна.

Петро Порошенко розраховує, що наслідком цієї розмови стануть практичні кроки Росії із забезпечення роззброєння та відкликання найманців з території України, а також запровадження надійного режиму безпеки на кордоні.

Нагадаємо, що 24 червня бойовики, всупереч власним обіцянкам дотримуватися режиму припинення вогню, даним у Донецьку на зустрічі з представниками тристоронньої контактної групи, збили гелікоптер Збройних Сил України і спричинили смерть дев'яти людей. З моменту оголошення мирного плану президента терористи 35 разів відкривали вогонь по українським військовим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції