Порошенко назвав бюджет на 2016 рік складним, але необхідним

Президент також наголосив, що бюджет є мінімальним фундаментом для проведення реформ.

Президент Петро Порошенко вважає, що прийнятий бюджет на 2016 рік дуже "складний", але необхідний. За словами Порошенка, бюджет є мінімально необхідним фундаментом для реформ.

"Бюджет дуже легко піддається критиці популістами, але бюджет є тим мінімальним фундаментом для проведення реформ, без яких країна сьогодні не може ефективно продовжити своє існування", - заявив президент.

25 грудня, близько четвертої години ранку Верховна Рада ухвалила державний бюджет України на 2016 рік. Міністерство фінансів розробило проект державного бюджету на 2016 рік, який розрахований з урахуванням змін у податковій базі (зокрема зменшенню єдиного соціального внеску із у середньому 41% до 22%), що сприятиме пришвидшенню соціально-економічного розвитку країни, зменшенню ролі держави в економіці з одночасним зменшенням дефіциту зведеного бюджету та загального дефіциту державних фінансів до 3,7% ВВП.

У відомстві наголошують, що "для збалансування зменшення фінансового ресурсу держави внаслідок зменшення податкового навантаження, та для покращення ефективності використання державних ресурсів, Міністерство фінансів розробило широкий пакет змін до законодавства, що дозволить оптимізувати напрямки використання коштів, підвищити якість державних послуг для громадян.

А також, в залежності від рівня доходів громадян, надавати допомогу з бюджету лише тим, хто дійсно її потребує. Відповідний пакет законів було ухвалено Верховною Радою на засіданні 24 грудня. Проект Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" передбачає також подальшу фіскальну децентралізацію і збільшення повноважень на місцях. Водночас, разом із ресурсами місцеві громади візьмуть на себе відповідальність за частину видатків".

Державний бюджет на 2016 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: