Порошенко назвав дату, до якої Україна отримає безвізовий режим з ЄС

Для цього рішення є абсолютна більшість у Європарламенті.

Європейський Союз ухвалить рішення про запровадження безвізового режиму з Україною до 24 листопада.

Про це президент України Петро Порошенко заявив в інтерв'ю українським телеканалам.

"Я впевнений у тому, що документи про надання Україні безвізового режиму будуть підписані та ратифіковані Європарламентом, немає жодних сумнівів. Можу сказати, навіть, до якої дати – до 24 листопада, бо 24 листопада є саміт Україна-ЄС і ми домовились, що на цей саміт усі документи будуть готові", – заявив він.

За словами президента, Україну у Європарламенті підтримує друга за кількістю фракція Європейської народної партії в Європарламенті, а також ліберали і консерватори, тож для рішення про безвізовий режим є у парламенті є абсолютна більшість.

Порошенко зазначив, що ЄС ухвалив би безвіз раніше, але затримка була викликана виробленням механізму призупинення безвізового режиму, і пов'язаний не з Україною, а з країнами Близького Сходу.

"Зараз у нас є запевнення, що наші переговори прискорили розгляд цього механізму призупинення – мова йшла про суперечку між повноваженнями Європарламенту та повноваженнями Єврокомісії. Я дуже сподіваюся, що порозуміння буде знайдено. Наступного тижня буде проголосоване призупинення, буде знайдений компроміс, і Україна отримає рішення про безвізовий режим до 24 листопада", – заявив глава держави.

ВідеоПетро Порошенко розповів про домовленості "нормандської четвірки"

ВідеоПорошенко зробив сміливу заяву після саміту ЄС щодо безвізового режиму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: