Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко назвав дату запуску 4G в Україні та озвучив суму багатомільярдних надходжень до бюджету

За словами президента, за результатами аукціонів до бюджету України надійшло більше грошей, ніж планувалося.

Президент України Петро Порошенко прогнозує, що 4G-зв`язок з’явиться на більшості територій Україні протягом року, а в Києві - через кілька місяців.

Про це глава держави заявив на торгах з продажу ліцензій на використання частот у діапазоні 1800 МГц для розвитку зв`язку четвертого покоління.

"Цього року зв`язок четвертого покоління буде запущено в більшості обласних центрів, а в Києві, сподіваюся, через кілька місяців", - сказав Порошенко.

За словами президента, згідно з результатами аукціонів із продажу ліцензій на використання частот у діапазоні 1800 МГц, український бюджет отримає понад 5 млрд грн, хоча раніше планувалося надходження лише 4 млрд.

"Прохання не розцінювати це як тиск на учасників, але надходження до бюджету від торгів можуть становити близько 5 мільярдів гривень. Загалом за 4G-ліцензії держава отримала 7,9 млрд грн", - додав Порошенко.

Вітаю всіх українців! Завдяки відкритому конкурсу на ліцензії 4-го покоління зв'язку державний бюджет сьогодні отримав...

Опубликовано Петро Порошенко 6 марта 2018 г.

Нагадаємо, раніше найбільші оператори України поділили 4G-частоти. Оператор мобільного зв`язку "Київстар" за результатами торгів "із голосу" став переможцем конкурсу на 4G-зв`язок у діапазоні 1800 МГц з четвертого із шести лотів, запропонувавши за ліцензію 612 млн грн.

Vodafone став переможцем конкурсу на 4G-зв`язок у діапазоні 1800 МГц по п`ятому із шести лотів, запропонувавши за ліцензію 742 млн грн. Під час торгів ставку було піднято майже втричі порівняно з початковою вартістю в розмірі 265 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції