Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко назвав дві теми, на які говорив телефоном із Путіним

Розмова стосувалася урегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко підтвердив, що 12 лютого телефоном розмовляв із президентом Росії Володимиром Путіним. Торкалися двох основних тем – щодо обміну заручниками та розміщення на Донбасі миротворчої місії ООН. 

"Мета (розмови) складалася в основному з двох частин. Частина перша - те, про що було висловлено рівно три роки тому, на початку 2015 року під час укладання Мінська-2. Нам, як повітря, потрібні миротворці. І друга позиція - ми в жодному разі не можемо зупинитися на шляху звільнення наших заручників. Я обговорював конкретні деталі - списки, конкретні прізвища як тих, кого ми маємо повернути з окупованих територій, так і тих, кого ми маємо повернути з Росії", - сказав Порошенко.

Президент також запевнив, що нині робиться все можливе, щоб повернути і українських воїнів, які перебувають незаконно у в’язницях на окупованій території, і журналіста Романа Сущенка, режисера Олега Сенцова, активіста Олександра Кольченка, кримських татар - усіх, хто перебуває на території Росії.

Порошенко не назвав конкретні прізвища, кого мають повернути із заручників додому. Він сподівається, що це може статися в лютому.

Раніше в Путіна розповіли подробиці його телефонної розмови з Порошенком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції